SDA u Općinskom vijeću odbila inicijativu da se uplate doprinosi radnicima “Amine”

Jablanica 3

Poštovani sugrađani,

Kao što vam je poznato Općina Jablanica je nedavno prodala prostor preduzeća „Amina“.

Klub vijećnika SDP BiH u OV Jablanica je tim povodom uputio inicijativu da se sredstva budžeta Općine Jablanica, ostvarena prodajom pomenutih prostora iskoriste za uplatu doprinosa za penzijsko-invalidsko osiguranje radnica i radnika preduzeća „Amina“, koji su ne svojom krivicom ostali bez posla.

Nažalost, izvršna vlast na čelu sa načelnikom Salemom Dedićem i vladajuća većina u OV Jablanica, predvođena Strankom demokratske akcije, odbila je našu inicijativu i na taj način čestitala Prvi maj radnicama i radnicima „Amine“.

Comments are disabled