U povodu pravoslavnog Uskrsa, načelnik općine Gradačac Edis Dervišagić uputio je pravoslavnim vjernicima čestitku.
– Svim građanima općine Gradačac i susjednih općina pravoslavne vjeroispovijesti upućujem u ime organa općine Gradačac i u svoje ime najiskrenije čestitke povodom Vaskrsa.
Želim da vam i ovaj praznik donese radost i blagostanje i neka vam praznično ozračje ispuni srca radošću i blagostanjem sa željom za dobro zdravlje i sreću u životu i da ove praznike provedete u vedrom raspoloženju u krugu svojih najmilijih, sa prijateljima i sugrađanima, navodi se u čestitki načelnika Dervišagića.

