
Sinoć je u sali Gradskog vijeća organizovana javna rasprava povodom izmjene Odluke o unutrašnjem organizovanju i Programa FOM SDP BiH. Raspravi je prisustvovalo 40 članova i članica koji su prethodno poslali amandmane na Odluku i Program te zatim aktivno učestvovali u raspravi.
Ranije, u sklopu obilazaka Kolegija KO FOM SDP Sarajevo rasprave su bile upriličene u svim Opštinskim organizacijama.
Učešće u raspravi je uzeo i Generalni sekretar Socijaldemokratske partije Irfan Čengić koji je iz perspektive člana foruma predložio određene amandmane.
Na raspravi su formirane dvije radne grupe. Radnu grupu koja će objediniti amandmane vezane za Odluku o unutrašnjem organizovanju i radnu grupu koja će biti zadužena za Program FOM-a SDP BiH.
Nadamo se da će predloženi amandmani uveliko unaprijediti i poboljšati našu Odluku i Program FOM-a SDP BiH.

