Izabrano novo rukovodstvo Foruma mladih SDP BiH Ilidža

IMG 3810c5620c1dedf6574531675c4aa373 V

Danas, 17. marta 2019. godine održana je izborna konvencija Foruma mladih OO SDP BiH Ilidža.

Za predsjednicu  Foruma mladih  Ilidža  jednoglasno je izabrana  Dženita Kereš. Za potpredsjednice izabrane su Amina Zilić i Ena Topalović, a za poziciju sekretara Foruma mladih Kemal Šošić. Novoizabrani članovi izvršnog odbora su: Amar Uzunović, Mirela Kereš, Anja Klisura, Maid Čivić, te Sandra Čolo.

Konvenciji su također prisustvovali: Predsjednik SDP BiH Nermin Nikšić, Predsjednik GO SDP BiH Saša Magazinović, Predsjednik  KO SDP BiH Sarajevo Damir Mašić, koji su se kratko obratili, te im se ovom prilikom zahvaljujemo što su prisustvovali konvenciji.

Comments are disabled