Jučer je delegacija Gradskog odbora SDP BiH Zenica povodom 12. aprila Dana oslobodjenja Zenice položila cvijeće i odala počast na Spomen obilježjima “Papirna” i “Kameni spavač”.
Prošlo je 75. godina od oslobođenja Zenice i pobjede nad fašizmom.
Na žalost, fašizam i danas postoji i djeluje na jedan drugi, stihijski i savremeniji način protiv kojeg se svi mi trebamo zajednički boriti,i u toj borbi istrajati kako za bolji život naše djece,tako i za bolji život budućih generacija naše domovine Bosne i Hercegovine! Bez njegovanja i čuvanja događaja iz prošlosti nema ni sretne budućnosti.
Sretan 12. april – Dan oslobođenja Zenice!




