Čuvanjem različitosti gradimo put za svjetliju budućnost pokoljenja koja dolaze poslije nas

Povodom pravoslavnog blagdana Božića, predsjednik Socijaldemokratske partije BiH Nermin Nikšić je, u svoje, i u ime SDP BiH, uputio čestitku Dabrobosanskoj mitropoliji.

„Nagrađeni smo srećom života u različitosti. Poštivanjem i čuvanjem te različitosti gradimo put za svjetliju budućnost za pokoljenja koja dolaze poslije nas. Svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini i sveštenstvu želim da u zdravlju i sreći provedete nastupajuće praznike.

Hristos se rodi!“, navodi se u čestitci.

Comments are disabled