Danas su aktivisti OO SDP-a Novi Grad Sarajevo zajedno sa kandidatkinjom za načelnicu Editom Sulejmanović u periodu od 17:30 do 19:30 sati organizirali info-stolove na kojem su građanima Dobrinje, te na Alipašinom mostu dijelili partijski list Glas slobode. Bila je to prilika i za druženje sa građanima koji su u razgovoru iznosili probleme sa kojima se susreću na lokalnoj razini te davali prijedloge i sugestije na koji način ih rješavati.
“Želim biti načelnica po mjeri svih građana, bez obzira kako se ko zove, odakle dolazi, koje je nacionalne, vjerske ili bilo koje druge pripadnosti. Želim čuti šta ljudi govore jer za mene su ljudi najveći potencijal za pozitivne promjene”, kazala je kandidatkinja za načelnicu općine Novi Grad Sarajevo Edita Sulejmanović.


